Game ID | Date | Result | Opponent | Location | Status | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PB 139 | Sun Nov 6 | - |
Willmar
|
- |
Willmar Cardinal
|
12:00 PM CST | |
PB 43 | Sat Nov 12 |
Moose
|
- |
- |
Richmond
|
1:15 PM CST | |
PB 57 | Sun Nov 13 |
Sartell
|
- |
- |
Richmond
|
1:45 PM CST | |
PB 99 | Sun Nov 13 | - |
STMA Blue
|
- |
STMA - Gold
|
6:45 PM CST | |
PB 11 | Sat Nov 19 | - |
STMA Gold
|
- |
STMA - Gold
|
12:00 PM CST | |
PB 89 | Sun Nov 20 | - |
Hutchinson
|
- |
Hutchinson East
|
4:15 PM CST | |
PB 65 | Sat Nov 26 |
Litchfield/DC
|
- |
- |
Richmond
|
3:00 PM CST | |
Away Tourn | Fri Dec 2 | - |
Lakeview South
|
- |
New Ulm
|
8:15 PM CST | |
Away Tourn | Sat Dec 3 | - |
Farmington Orange
|
- |
New Ulm
|
1:00 PM CST | |
Away Tourn | Sat Dec 3 | - |
White Bear Lake
|
- |
New Ulm
|
4:45 PM CST | |
Away Tourn | Sun Dec 4 | - |
Lakeview North
|
- |
New Ulm - South Rink
|
8:45 AM CST | |
PB 2 | Fri Dec 16 |
St Cloud Black
|
- |
- |
Richmond
|
6:15 PM CST | |
PB 148 | Sat Dec 17 |
Willmar
|
- |
- |
Paynesville ** note time change
|
4:15 PM CST | |
PB 80 | Sun Dec 18 | - |
Sauk Rapids Gold
|
- |
SAE - Sauk Rapids
|
12:15 PM CST | |
PB 193 | Sun Dec 18 | - |
Sauk Rapids Green
|
- |
SAE - Sauk Rapids
|
6:15 PM CST | |
PB 194 | Tue Dec 27 |
Sauk Rapids Green
|
- |
- |
Paynesville
|
6:30 PM CST | |
PB 170 | Sun Jan 1 | - |
Buffalo
|
- |
Buffalo - Peterson
|
5:30 PM CST | |
Away Tourn | Fri Jan 6 | - |
TBD
|
- |
Walker
|
11:45 PM CST | |
Away Tourn | Sat Jan 7 | - |
TBD
|
- |
Walker
|
11:30 PM CST | |
Away Tourn | Sat Jan 7 | - |
TBD
|
- |
Walker
|
11:45 PM CST | |
Away Tourn | Sun Jan 8 | - |
TBD
|
- |
Walker
|
11:45 PM CST | |
PB 143 | Sat Jan 14 | - |
Moose
|
- |
Monticello
|
3:15 PM CST | |
PB 92 | Sun Jan 15 |
Buffalo
|
- |
- |
Paynesville
|
3:15 PM CST | |
Home Tourn | Sat Jan 21 |
Wadena
|
- |
- |
Paynesville
|
9:30 AM CST | |
Home Tourn | Sat Jan 21 |
TBD
|
- |
- |
Paynesville
|
11:45 PM CST | |
Home Tourn | Sun Jan 22 |
TBD
|
- |
- |
Paynesville
|
11:30 PM CST | |
SCRIM 1 | Fri Jan 27 |
Alexandria
|
- |
- |
Paynesville
|
6:15 PM CST | |
PB 158 | Sat Jan 28 |
Hutchinson
|
- |
- |
Richmond
|
11:45 AM CST | |
PB 136 | Sun Jan 29 |
Sauk Rapids Gold
|
- |
- |
Paynesville
|
1:45 PM CST | |
PB 176 | Fri Feb 3 | - |
Sartell
|
- |
RDR - Sartell
|
6:00 PM CST | |
PB 61 | Sat Feb 4 | - |
Litchfield/DC
|
- |
Litchfield
|
5:00 PM CST | |
PB 163 | Sun Feb 5 | - |
St Cloud Black
|
- |
NHC - Main St Cloud
|
6:30 PM CST | |
PB 27 | Fri Feb 10 |
STMA Blue
|
- |
- |
Paynesville
|
6:15 PM CST | |
PB 38 | Sat Feb 11 |
STMA Gold
|
- |
- |
Richmond
|
12:15 PM CST | |
SCRIM 2 | Sun Feb 12 | - |
Alexandria
|
- |
Alexandria - Runestone Arena
|
12:30 PM CST | |
SCRIM 3 | Thu Feb 16 | - |
Delano
|
- |
Cokato
|
Cancelled | |
D5 Play-offs | Sat Feb 18 |
Sauk Rapids Gold
|
4 |
3 |
Richmond (D5 seeds: 1-St Cloud Blk, 2-STMA Gold, 3-Sauk Rapids Gold, 4-LDC Green, 5-Moose, 6-Moose, 7-Willmar)
|
||
D5 Play-offs | Sun Feb 19 |
Willmar
|
3 |
4 |
Paynesville
|
||
D5 Play-offs | Fri Feb 24 |
Moose
|
- |
- |
Richmond
|
6:30 PM CST | |
D5 Play-offs | Sat Feb 25 |
TBD
|
- |
- |
Richmond
|
1:30 PM CST | |
D5 Play-offs | Sat Feb 25 |
TBD
|
- |
- |
Richmond
|
4:45 PM CST | |
D5 Play-offs | Sun Feb 26 | - |
TBD
|
- |
MAC-Ritsche (Tournament Championship)
|
9:15 AM CST |